Tanie tuniki

Tuniki nieprzerwanie od kilku lat cieszą się dużą popularnością. Pasują na każdą sylwetkę, potrafią maskować niewielkie mankamenty jak zaokrąglony brzuszek czy brak wyraźnie zarysowanego wcięcia w talii. Są to bluzki wyglądem przypominające nieco kusą spódniczkę i świetnie nadają się do noszenia z legginsami i spodniami rurkami.

Kobiety uwielbiają je za lekkość i zwiewność latem i wiosną oraz świetny strój do pracy, szkoły i na imprezę także jesienią i zimą. Sklepy odzieżowe oferują w chwili obecnej mnóstwo tunik we wspaniałych kolorach z ozdobnymi wzorami kwiatowymi trzeba przyznać, że bardzo kobiece.

Na gorące letnie dni najlepiej sprawdzają się tuniki wykonane z lekkich materiałów lekko przejrzystych materiałów. Idealne na plażę, kiedy chcemy ochronić swe ciało przed niekorzystnymi skutkami długotrwałej ekspozycji na słońcu. Chętnie noszone wraz ze strojem kąpielowym, pod spodem, krótkimi spodenkami i spódniczkami oraz dużymi słomkowymi kapeluszami.

Co do samych wzorów jakie pojawiają się na tunikach są one indywidualnym wyborem każdej z pań. Mogą to być marynarskie paski, orientalne motywy rodem z Indii oraz jednolite kolory dla osób które nie lubią się wyróżniać czy wręcz noszenie ubrań z dużymi wzorami nie jest wskazane dla ich sylwetki.

Dla większej swobody dobrze jest wybrać tunikę z szerokimi rękawami lub jeśli ma to być strój na bardzo ciepłe dni może mieć frywolne ramiączka w postaci falbaniastej lub gładkiej. Dodatkowo panie noszą takie ozdoby jak szerokie paski z efektownymi klamrami, duże i długie kolczyki s tylu orientalnym kolorowe i ozdabiane kolorowymi kamykami.

Krój i długość tuniki nie są bez znaczenia kiedy chcemy ukryć pewne mankamenty sylwetki. Kiedy chcemy ukryć środkowe partie tułowia a dokładnie wystający brzuch dobrze jest wybierać tuniki bez ozdób i takie, które swym kształtem nie będą dodawać objętości. Problem z szerokimi biodrami i udami może zostać zniwelowany dzięki tunikom o kroju rozszerzającym się ku dołowi do tego wart zakładać obuwie na wysokim obcasie i spodnie, które dodatkowo wyszczuplą nogi. Natomiast kobiety i dziewczęta o figurze chłopięcej jak najbardziej powinny stawiać na ozdoby, marszczenia, drapowania, gdyż one dodadzą sylwetce typowo damskich kształtów i sprawią, że będzie się wydawać pełniejsza.

Moda